Biztonságtechnikai projektmérnököt keresünk

A JUSTICE Security sikereit az egyedi know-how, a minőségi ügyfélkiszolgálás, a kiemelkedő hatékonyság és a magas szakmai szintű munka garantálja. Társaságunk színvonalas, változatos munkát és fejlődési lehetőséget kínál munkatársai számára.

BIZTONSÁGTECHNIKAI PROJEKTMÉRNÖKÖT

keresünk!

Feladatai:

  • Kiemelt ügyfelektől beérkező műszaki kérések teljeskörű kezelése (tervezés, szervezés, kivitelezés).
  • Árajánlatok, kalkulációk készítése
  • Meglévő és leendő projektek kezelése
  • Hibajavítások szervezése, kivitelezése.
  • Projektekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok teljeskörű ellátása
  • Beszállítói és alvállalkozói egyeztetések projekt és hibajavítási szinten.
  • Belső műszaki igények ellátása
  • Szoros együttműködés a szakmai munkatársakkal (élőerő).
  • Technikai rendszereket kezelő munkatársak eseti technikai támogatása, oktatása
  • Magasszintű rendszerismereteken alapuló önálló telepítési hibajavítási folyamatok ellátása
  • Műszaki tervezési feladatok ellátása

Szükséges kompetenciák:

  • Biztonság technikai mérnök vagy villamosmérnök végzettség
  • Rendszertelepítésben szerzet biztonságtechnikai szakmai tapasztalat
  • Komplex műszaki gondolkodás
  • Széleskörű biztonságtechnikai rendszerismeret
  • Komplett műszaki kivitelei tervek elkészítésében szerzett tapasztalat
  • CAD 2D tervezési tapasztalat • előny: Angol nyelvismeret

Elvárt készségek:

  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikáció
  • Vezetési gyakorlat
  • Stressztűrés
  • Csapatmunka
  • Lojalitás

Előnyök:

  • Tapasztalat biztonságtechnikai videofeldolgozó szoftverek telepítésében, támogatásában
  • Biztonságtechnikai érdeklődés (Videomegfigyelő rendszerek, IT végpont és hálózati biztonság témakör)
  • Német, vagy francia nyelvtudás

Amiért jó nálunk dolgozni:

  • Jó hangulatú csapat
  • Innovatív szemlélet
  • Kitűnő minőségű német munka/formaruha
  • Rendszeres és sokoldalú képzési lehetőségek
  • Korszerű eszközpark és magas szintű IT támogatás
  • Kiemelt bérezés és egyéb juttatások
  • Stabil munkahely

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni szakmai önéletrajz és kísérő levél megküldésével lehet a karrier@justisec.hu email címre.

Comments are closed